KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15893292
nr 1589 3292
Oidentifierad konstnär. Tidigt 1900-tal, Modell, otydlig signatur, oramad. Olja på duk, 100x70 cm
Kondition: krackeleringar, skadad duk
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 8 januari 2024
kl 19:26:36
700 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.600 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)